Etkinlikler

Organizasyon İçerisinde Yapılacak Etkinlikler

19-21 Eylül 2024 tarihlerinde ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde düzenlenecek organizasyon konferans programı, eşgüdümlü olarak spesifik konuları kapsayan, panel, seminer oturumları ve katılımcı firmaların ürünlerini sergileyebilecekleri bir fuardan oluşmaktadır.

Türkiye ile diğer ülkelerin iç ve dış güvenlik eksenindeki ilişkilerinin ve ihtiyaçlarının değerlendirileceği, sektördeki son teknolojilerin konuşulacağı, üreticinin sorunlarının, uluslararası pazarlardaki risklerin ve fırsatların masaya yatırılacağı sonuç odaklı oturumlardan oluşmaktadır.

Türkiye’den ve misafir ülkelerden konusunda uzman, ana konuşmacılar ile üst düzey yöneticiler, yerli ve yabancı birçok özel firma ile kamu kurum ve kuruluşlarından yetkili kişiler konferans oturumlarında konuşmacı ve dinleyici olarak bulunacaklardır.

Konferans güvenlik, istihbarat, savunma, bilişim ve haberleşme konularındaki gelişmeler, işbirliği olanakları ile bu kapsamdaki teknolojiler, ekipmanlar ve teknik donanımların sunumlarını içeren konulardan oluşmaktadır.